Süpürme işleminde yardımcı ekipmanlarınız

Son güncelleme zamanı 14.05.2020 09:41

Tüm bu fırçaların elektrikli süpürgenizle birlikte kullanıldığında neler olduğunu merak ettiniz mi? Pek çok yaygın ev temizliği işinde hafif çalışmasını sağlamak için tasarlanmış yeni en iyi aparatları birlikte tanıyalım.AEG 3'ü 1 arada temizlik aparatı

Elektrikli süpürgelerimizin kolisinde teık bir aparatla gelirr. Hemen telaşa kapılmayın - bu süpürme aksesuarlarının İsviçre çakısına benzer. Bu aparatı üç farklı konumda kullanabilirsiniz - narin toz alma aracı,  dar aralık ucu ve hatta  kumaş süpürme aparatına dönüşebilir. Evinizi kirlerden arındırmak için ihtiyacınız olan tüm ekleri size veriyor. Peki bunlar ne için ?


Narin toz alma aparatı

Narin toz alma aparatı ile başlayalım. Bu, daha hassas alanlara ulaşmak için mükemmel bir aparattır. Yumuşak kılları sayesinde pencere kenarlarından, abajurlardan, süpürgeliklerden vb. Tozları emerek uzaklaştırmak için idealdir.


Dar aralık temizleme aracı

Adından tahmin edebileceğiniz gibi, dar aralık aparatı, diğer aparatların erişemeyeceği dar ve sıkı boşluklara girmek için tasarlanmıştır. Köşelerde, radyatörlerin etrafında ve hatta koltuk minderleri aralarının temizliği için idealdir.


Kumaş süpürme aparatı

Kumaş süpürme aparatı döşemenizin yeni gibi görünmesine yardımcı olacaktır. Dahili peluş şeridi ile toz, kir ve kılları tüm tekstil yüzeylerinden emiş yapılmasını sağlayaçaktır.