Evcil hayvanından sonra temizlik yapılması

Son güncelleme zamanı 14.05.2020 09:50

Evcil hayvanları seviyoruz. İnsanın en iyi arkadaşının sevgisi gibi bir şey yoktur - tek sorun tüylü köpek kıllarının sürekli temizlenmesidir. Açık renkli zeminleriniz ve sorun oluşturan cinsiniz varsa sadece aparatlarla olur. Peki, evde beslenen hayvan tüylerini temizlemek için basit yollar olsaydı?


Evcil hayvan kılları için elektrikli süpürge ekleri

Köpek kıllarını temizlerken her şey eklerle ilgilidir. Elektrikli süpürgenizin normal Zemin fırçası kullanmak, özellikle kanepeler ve ulaşılması zor alanlar için istediğiniz sonuçları vermeyecektir.


1. Mini Turbo fırça

Maksimum toplama evcil hayvan tüyleri ve lifleri için güçlü döner fırça rulosu. Merdiven basamakları ve yükselticileri, mobilya ve araba koltukları gibi vakumu zor yüzeyler için tasarlanmıştır.


2. Peluş Zemin fırçası

Peluş Zemin fırçası, evcil hayvan tüylerini tüm tekstil mobilyalarından etkili bir şekilde çıkarmak için tasarlanmıştır.Kurutma makinesi sayfası kesmek

Elektrikli süpürgeye sahip değil misiniz veya evcil hayvan kıllarına erişemiyor musunuz? Herhangi bir yüzeyden evcil hayvan tüylerini toplarken kurutma mendilleri en iyi yardımcınızdır. Tüm evinizi temizlemeyebilirler. Statik elektrik, kurutma mendilleri evcil hayvan saçlarını çekmesine yardımcı olur. Giysilerinizi, bir sandalyeyi, masa üstünü birkaç saniye içinde temizleyebilirsiniz. Sihir gibi.

Şimdi satın al