Dış mekan giysilerinizi su geçirmez özelliğinin geri kazanılması

Son güncelleme zamanı 13.05.2020 13:53

Hem çamaşır makinelerimizdeki hem de çamaşır kurutma makinelerindeki özel olarak tasarlanmış Electrolux dış mekan programları, giysilerinizin su korumasını özelliğini sağlamak için birlikte çalışır. Temizleme işlemini kesintisiz ve zahmetsiz hale getirerek dış mekan giysilerinizin daha uzun süre kullanmanınn  tadını çıkarabilirsiniz.


1. Su geçirmez kıyafetleri yıkamaya nasıl hazırlanmalıdır

Nefes alma özelliği zamanla bozulur. İlk olarak, cepleri boşaltın, fermuarları kapatınn, tüm cepleri ve kapakları kapatın.


2. Deterjanızı akıllıca seçin

Sağ ana yıkama bölmesine (1) sıvı deterjan ve yumuşatıcı bölmesine (2) su tutmaz giyisiler için özel deterjan ilave ederek son durulamadaki bir giysiye su tutmaz özelliği sağlayın veya eski haline getirin. Toz deterjan, yumuşatıcı veya çamaşır suyu kullanmaktan kaçının.


3. Dış giyisi programı

Çamaşır makinesini dış giyisi programa getirin. Çamaşır makinenizde bir dış giyisi programı yoksa, programına fazladan bir durulama eklediğinizden emin olun.


4. Kuurtma Makinesi

Ardından özel dış giyisi (Outdoor) programımızı kullanarak dış giyisi ceketi doğrudan kurutma makinesine yerleştirebilirsiniz. İki elementin birleşimi: doğru sıcaklık ve zaman, çamaşırlardaki su tutmaz özelliklerini geri kazandırır.


Mutlak Bakım Sistemi (AbsoluteCare System)'in yeni ve yenilikçi programı ile su korumasını havadan kurutmadan daha iyi hale getirin

AbsoluteCare Sistemimiz ile özel dış giyiminizin su tutmaz, havadar kurutmadan daha iyi korunur ve onarım yapar. DelicateCare, dış mekanlarda kumaşları korumak için tamburun sıcaklığını ve hareketini ayarlar ve sadece doğru miktarda ısı aldıklarından emin olur.