Yorgan ve ceketler nasıl yıkanmalıdır.

Son güncelleme zamanı 14.05.2020 08:53

Eğer aşağı bilgilendirmeleri iyi bakınız,çamaşırlarınızın korunması için daha fazla bilgi edineçeksiniz. Kurut Makinelerin tamburuna kurutma topları koyarak tüylerin ceketinizin üzerinde veya tambur köşelerinde kümelenmesini önleyaçaksiniz. Böylece daima çamaşırlarınız sıcak ve hasarlanmamasını engeler.


1. Çamaşırlarınız için düşük sıcaklıklar kullanın

Çamaşırınızı ılık, yumuşak bir programda yıkadığınızdan emin olun ve herhangi bir deterjan izini gidermek için makinenize ilave durulama programını ekleyiniz.

2. Bir çamaşır makinesinde yastık, yorgan ve ceket yıkamak

En iyi kuru için yün programını kullanın. Çamaşır makinenizin şimdi bir yün programı varsa - orta sıcaklıkta uzun bir program seçin 


3.Hafif, kabarık ve harika kokulu olmasını sağlamak için kuurtma makinenizde kurutma topları kullanın. % 100 kuru olana kadar çıkarmayın.


Ceketlerinizin yüzeylerini korumak

Elbiselerinizn ceplerini boşaltın, kapalı cırt cırtlı tırnaklar ve yüzey hasarını önlemek için yapılmış fermuarlara sahip çamaşırlarınızı diğer giysilerden ayrı olarak yıkayın.


3DScan Teknolojisi. Hassas kurutma.

Eşsiz AEG 3DScan teknolojisi ile kapsamlı kurutma performansını yaşayın. Giysilerin içindeki nemi 5 santimetre derinlikten algılamak için sensörler kullanarak giysilerin içindeki nemi okur. Geleneksel kurutucular ceketin kuru olduğunu gösterdiğinde, 3DScan kalın tabakalı giysiler bile tamamen kuruyana kadar kurutma işlemine devam eder - ilave hava ile  kurutulmasına gerek kalmaz. Bu, ceketin görünümünü korumasını sağlar ve hava kurumasına kıyasla% 30'a kadar daha yüksek ısı yalıtımı sağlar.