Gömlekler nasıl yıkanmalıdır - Size üç püf noktası

Son güncelleme zamanı 13.05.2020 14:47

Nesiller boyunca trendler geldi ve gitti ama beyaz gömlekler her zaman moda oldu. Şimdi temiz, beyaz ve kuru temizleyici olmadan en iyi şekilde görünmesini sağlamak kolaydır.


1. Etiketi kontrol edin

Yıkamadan önce, manşetleri ve yakaları içeren gömleğinizin düğmelerini açın. En iyi sıcaklık ve temel bakım talimatları için etiket önerilerini kontrol ettiğinizden emin olun.


2. Deterjanızı akıllıca seçin

Gömleğinizi yeni kalmasını sağlamak için, beyazlarınızı gerçekten beyaz yapmak için çamaşır suyu içeren bir çamaşır toz deterjanı kullanın.


3. Yeterli alan bırakın

Tüm çamaşırlarınızı aşırı yüklenmeden kaynaklanan deterjan kalıntılarından korumak için giysileriniz ile tambur tavanı arasında el genişliğini bırakın.


Gömleklerinizi yeni gibi hissettirin

En sevdiğiniz gömlekler çok deneyimliyor. Günlük koşuşturma, sevdiğiniz taze, canlı hissi mahveder. Bunu sadece 30 dakika içinde geri almak için Prosteam'li çamaşır makinelerimiz çamaşırların liflerini gevşeterek, bu paha biçilmez yumuşak, temiz pamuk hissini geri getirmek için kokuları giderir. Ek olarak makinenizde bir PlusSteam seçeneği varsa - buharlı bir yıkama döngüsünü sonlandırır, kırışıklıkları üçte bir oranında azaltarak daha az ütüleme yapmanızı sağlar.