Ekran üzerindeki yıkama süresi değişiyor

Son güncelleme zamanı 29.11.2019 10:03

Çamaşır makinesi süreyi çamaşır yüküne ve türüne göre hesaplar ve buna göre hesaplanan bir süreyi görüntüler. Olası en düşük enerji tüketimiyle en iyi yıkama sonucunu elde etmek için, ekranda gösterilen yıkama süresi daha sonra azaltılabilir veya artırılabilir.

  • 'Save Time' (Zaman Tasarrufu) fonksiyonu yıkama süresini azaltmak için kullanılır. Ayrıntılı bilgi için kullanıcı kılavuzuna bakın.
  • Dengesiz bir yük bir programın süresini uzatacaktır. Bu, çamaşır makineleri için normaldir.
  • Çamaşır türünün değiştirilmesi yıkama süresini etkileyebilir.
  • Programın süresinin az miktar artırılması enerji tüketimini azaltır. İyileştirilen ısıtma aşaması enerji tasarrufu sağlarken, uzatılmış süre aynı yıkama sonuçlarını sağlar (özellikle normal kirli çamaşırlar için).
  • Çamaşır makinenizde bir ağırlık sensörü varsa, makineye herhangi bir çamaşır koymadan önce makineyi açıp ardından bir program seçmeniz önemlidir. Bu durumda ağırlık sensörü uygun şekilde çalışacaktır.

 

Bir Servis Talebi Oluşturun
Bir Servis Talebi Oluşturun

Uzman Electrolux teknisyenleri tarafından sabit fiyat onarımı sunduğumuz bir bölgedesiniz. Ürününüzü inceleyecek, sorununuzu xx TL ücret karşılığında, gerekli yedek parçalar da dahil, çözeceğiz.