Çamaşır makinesi hata kodu olarak E80 görüntülüyor veya ışığı 8 defa yanıp söndürüyor

Son güncelleme zamanı 28.11.2019 12:59

Sorun:

  • Çamaşır makinesi hata mesajı olarak E80 görüntülüyor veya ışığı 8 defa yanıp sönüyor. Bu, program seçicinin yanlış ayarlandığını ya da çamaşır makinesinin makinesinin muhtemelen program seçici iki yıkama programının arasına ayarlanmış şekilde başlatıldığını belirtir.

İlgili olanlar:

  • Önden yüklemeli çamaşır makinesi (entegre ve bağımsız)
  • Üstten yüklemeli çamaşır makinesi

Çözüm:

1. Program seçiciyi kapatmayı deneyin.  

2. Programı başından başlatın.  

3. Yetkili Servis Merkezi ile irtibata geçin  Yukarıdaki öneriler ile sorun çözülemediyse bir servis Yetkili Servisin ziyaretini talep etmenizi öneririz.    

NOT: Soruna bağlı olarak, garanti süresi içinde olsanız dahi Yetkili Servis yapacağı servis ziyareti için sizden ücret alınabilir.  

Bildirilen hata kodunu not edin ve bir Yetkili Servis talep ederken bu kodu da belirtin. Bu sorununuzu çözmeyecek ancak Yetkili Servisimizin, sorunun nedenini belirlemesine yardımcı olacaktır.  

Uyarı: Sorun tamamen çözülene kadar ürünü kullanmamanızı öneririz. Ürünü prizden çekin ve tekrar takmanız halinde sorun çıkmayacağından emin olana kadar prize geri takmayın.

Bir Servis Talebi Oluşturun
Bir Servis Talebi Oluşturun

Uzman Electrolux teknisyenleri tarafından sabit fiyat onarımı sunduğumuz bir bölgedesiniz. Ürününüzü inceleyecek, sorununuzu xx TL ücret karşılığında, gerekli yedek parçalar da dahil, çözeceğiz.