Uzmanlarca üretilen ürünlerinizin bakımını uzman ekibimizle sağlıyoruz

AEG'nin eğittiği yüzlerce teknisyen, ülke çapında hizmetinizde. Cihazınızda çözemediğiniz bir sorun oluştuğunda size kusursuz hizmet sağlamaktan ve her koşulda memnuniyetinizi sağlamaktan onur duyarız.

Servisinizden randevu almak

Garanti süresi içinde, ücretsiz servis randevusunu telefondan veya çevrimiçi alabilirsiniz. Garantiniz yoksa, ya tek seferlik bir tamirat fırsatından yararlanabilir ya da 12 aylık bir garantiye sahip olmanız için Tamirat ve Koruma programımıza katılabilirsiniz.

Çamaşır makinesi kontrolleri

Garantim var

Kullanma ve kurulum kılavuzunda bildirilen koşullara aykırı kullanım dışında bulunan üretim kaynaklı tüm arızalar ücretsiz olarak onarılır.

Servislerimize ulaşın
Tamirci

Garantimi uzatmak istiyorum

Fatura tarihinden itibaren 90 gün içerisinde beyaz eşyalarınızın 3 yıllık standart garantisini +2 veya +4 yıl ek garanti paketleri ile uzatabilirsiniz.

Ek garanti sertifikalarını yetkili servislerimizden tedarik edilebilirsiniz.

Garanti kapsamı ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

08502503589
Tamirci

Garantim yok

Doğru arıza tespiti, orijinal yedek parça ve aksesuarlara erişim ve kusursuz hizmet için yalnızca yetkili servislerimize başvurmanızı öneririz.

Yetkili servis bulucu linkimizden en yakın yetkili servisi öğrenebilir veya müşteri hizmetleri numaramızdan destek alabilirsiniz.

08502503589

Söz veriyoruz

Size daima mümkün olan en iyi servisi sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Size söz veriyoruz. Ustaların ustası mühendislerimiz, yurdun dört bir yanında hizmetinizde. Müşteri hizmetleri ekiplerimiz dost canlısı, yardımcı ve beceriklidir. Bütün bunlar bize, size evinizde en iyi hizmeti vermemizi sağlıyor. Cihazlarınız, evinizin ayrılmaz birer parçası ve biz de öyle kalmaları için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.