Çamaşır teknolojisi ve tasarımında yeni bir şafak

Teknoloji ve tasarımda yeni bir deneyim

Gardırobunuzun en sevdiğiniz parçaları için üstün bakım sağlayacak modern yaklaşımı deneyimi, AEG'nin müşteri ihtiyaçlarıyla bilimi yan yana getiren yenilikçi anlayışı, çamaşır sürecini salt temizlik olmaktan çıkarıyor. Kıyafetlerin dokularını, renklerini ve yapılarını koruyan bu teknoloji sayesinde en hassas çamaşırlarınızı bile güvenle muhafaza edebilirsiniz.

inovasyon ve şık tasarım

Hassas şekilde yıkanmış bir ipek bluz giymiş bir kadın

İnovasyon ve şık tasarım

Şık Alman tasarımıyla birleşen üstün kalite, size başka makinelerin yaşatmadığı bir deneyimi sunacak. Yeni çamaşır bakım serimiz yeni tasarımın ötesinde çamaşır bakımında devrim yaratan benzersiz özelliklere sahiptir. Çamaşırlarınızı koruyan ve ömürlerini uzatan benzersiz teknolojilerle çamaşır bakımını yeniden icat ediyoruz. 

Şık kontrol düğmesine yakından bir bakış
 • Yeni çamaşır makinesi ve kurutucunun tamamlayıcı stil özelliklerini gösteren bir animasyon
  1
  Mükemmel eşleşmeler

  Çamaşır makinenizin eşi olarak tasarlanan kurutucuyu aldığınızda, simetri ve uyumlu birlikteliğin tadını çıkaracaksınız.

 • Ön kapak penceresindeki şık türbin etkisini gösteren animasyon
  2
  Kaliteli stil

  Çamaşır teknolojisi göz alıcı da olabiliyor. Çarpıcı metal efektli ergonomik tasarımlarla modern kıvrımlar kalitede buluşuyor.

 • Dijital kontrol panelinin simetrisini gösteren animasyon
  3
  Akıllı kontroller

  Çekici bir kullanıcı ara yüzüyle kontrolü size veren akıllı kontrol panelinde işlem yapmak çok kolay.

Her seriye has eşsiz teknoloji

Her bir çamaşır makinesi ve çamaşır kurutucu, kendine has ve eşsiz bir teknolojiden yararlanır. Serinin daha gelişmiş modellerine geçtikçe makineler daha iyi bir kumaş koruması sağlıyor. En iyi sonucu almak için çamaşır makinenizle uyumlu çamaşır kurutucuyu almanızı tavsiye ediyoruz. Bu işbirliği sayesinde evdeki kıyafet bakımınızı mükemmel seviyeye çıkarabilirsiniz.

Çamaşır makinesi serimiz

Tüm çamaşır makinelerini keşfedin

30 yıkama sonrasında siyah elbisede hiçbir renk atması olmadı

Küçük siyah elbise güvenli ellerde

AEG 9000 Serisi çamaşır makinesini tercih edenler kumaş bakımında çığır açan bir çözümü elde ediyor. Dünyada bir ilk olan SoftWater Teknolojisi, akıllı iyon-eşanjör su arıtma filtresiyle sudaki sert maddeleri sodyum iyonlarıyla birleştirerek, yumuşak ve saf bir su elde ediyor. Deterjanlar tambura girdikleri andan itibaren daha etkili oluyor. Artık 60 derecede elde edilen temizliği, aynı kaliteyle birlikte 30 derecede elde ediyorsunuz.

9000 Serisi çamaşır makinelerinin kontrol düğmesine yakından bir bakış
 • ProSense® Teknolojili 6000 Serisi
  ProSense® Teknolojili 6000 Serisi

  Akıllı sensörler, çamaşır yükünün ağırlığını otomatik olarak algıladığı için yıkama devrinin ideal zamanı ile su ve enerji miktarı belirlenebiliyor. Makine ister dolu olsun ister tek bir gömlek yıkasın, aşırı yıkama olmuyor.

  6000 Serisi Çamaşır Makinelerine Göz Atın

 • ProSteam® Teknolojili 7000 Serisi
  ProSteam® Teknolojili 7000 Serisi

  Çamaşırları özenli bir şekilde yumuşatarak yıkama devrini tamamlayan yeni ve güçlü PlusSteam sayesinde ütüye daha az zaman ayırır, kırışıklıkları %30 oranında azaltırsınız.

  7000 Serisi Çamaşır Makinelerine Göz Atın

 • ÖKOMix Teknolojili 8000 Serisi
  ÖKOMix Teknolojili 8000 Serisi

  Deterjan ve yumuşatıcıların, kumaşın her bir dokusuna eşit ve dengeli bir şekilde ulaşmasını, temizleyip bakımdan geçirmesini sağlayan ilk çamaşır makinesi.

  8000 Serisi Çamaşır Makinelerine Göz Atın

Çamaşır kurutucu serimiz

Tüm çamaşır kurutucuları keşfedin

AEG AbsoluteCare® Sistemi ile yıkanmış ve çekmemiş bir yün kazakla, çekmiş bir kazak arasında karşılaştırma

Yün süveter koruyucusu

Yün, ipek veya dış mekan kıyafetlerini makinede kurutmayı bugüne kadar hiç göze alamadınız mı? En narin kumaşlara bile hassas bakım yapan özel kurutma programları sayesinde artık yıkadığınız her şeyi makinede kurutabilirisiniz. AbsoluteCare® System'le donatılmış olan 8000 serisi çamaşır kurutuculardaki özel yün programı, çamaşırı yatay kurutma yapar gibi kurutur; sadece elde yıkanır denilen süveteriniz de bu sayede çekme yapmadan kurutulabilir.

8000 Serisi Çamaşır Kurutucu
 • ProSense® Teknolojili 6000 Serisi
  ProSense® Teknolojili 6000 Serisi

  Kıyafetlerin dokusunu korumak ve aşırı kurumayı engellemek için tasarlanan nem ve sıcaklık sensörleri, kurutma süresini otomatik olarak ayarlayarak her çamaşır yükü için enerji tasarrufu sağlar.

  6000 Serisi Çamaşır Kurutuculara Göz Atın

 • SensiDry® Teknolojili 7000 Serisi
  SensiDry® Teknolojili 7000 Serisi

  Çamaşırlardaki nem, standart kurutma makinelerinin yarı sıcaklığında emilir ve bu sayede gereksiz sıcaklığa maruz kalmayan kıyafetleriniz ilk günkü gibi yeni kalmaya devam eder.

  7000 Serisi Çamaşır Kurutuculara Göz Atın

 • AbsoluteCare® Sistemli 8000 Serisi
  AbsoluteCare® Sistemli 8000 Serisi

  Tambur hareketini ve kurutma sıcaklığını her türden kumaşa göre ayarlayan özel programlarla hassas yünlüleri, ipeklileri ve dış mekan kıyafetlerini rahatlıkla kurutabilirsiniz.

  8000 Serisi Çamaşır Kurutuculara Göz Atın

Altın kolye ve ipek bluz

Eski yıkama alışkanlıklarına son veriyoruz

Kıyafetlerin defalarca yıkandıktan sonra ilk günkü gibi yeni görünmesini sağlamak için artık çamaşır makinelerimize ve çamaşır kurutucularımıza güvenmeniz gerekiyor. İşte nihayet AEG sayesinde ipek bluz, yün kazak ve su geçirmez kıyafetlerinizi bile güven içinde ve deforme olacakları korkusu yaşamadan yıkayıp kurutabileceksiniz.