Keşfet

Çamaşır Makineleri

Yağmura dayanıklı mavi mont

Yünü makinede yıkayabilir miyim?

Bu mümkün değil diye düşünebilirsiniz ama yün konusunda küresel otorite olan Woolmark size katılmıyor. Makinelerimizi test ettiler ve yünlüler için bile yumuşak yıkama yapabildiklerini belgelediler. Dolayısıyla Woolmark Apparel Care etiketini gördüğünüzde, "sadece elde yıkama" yazan en çok sevdiğiniz yün kazaklarınızı bile gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz.

Çamaşır makinesi serimiz

AEG'nin yeni çamaşır serisi sayesinde artık en hassas kıyafetlerinizi bile güvenle yıkayabilirsiniz. Temizliğin de ötesinde bir deneyim sunmak için müşteri ihtiyaçlarını ve bilimi yan yana getirdik. Kıyafetlerin dokularını, renklerini ve yapılarını koruyan devrimci bir yöntem.

AEG çamaşır makinelerinin farklı özelliklerini gösteren bir karşılaştırma grafiği

Zahmetsiz mükemmellik

Mükemmel görünüm zaman alabilir ama ProSteam® Teknolojisi sayesinde bu işin yükü omuzlarınızdan kalkar. Steam Refresh (Buhar Tazeliği) programı sadece 7000 serisi çamaşır makinelerinde. Hassas kıyafetlere canlılık getiren bu özellik, kuru temizlemeye verilen paraları azaltır.

Klasikler hep sizin olacak

Dolabınızda baş tacı ettiğiniz kıyafetlerin dokuları günlük aşınmaya karşı özel bir bakıma ihtiyaç duyuyor. 6000 Serisi'ndeki ProSense® Teknolojisi, ne kadar zaman, su ve enerjiye ihtiyaç duyulduğunu hesaplamak için çamaşır yükünü tartıyor. Kıyafetleri aşırı mekanik harekete maruz bırakmayan bu temizlik sayesinde, yıkama sırasında daha az yıpranma oluyor.