Keşfet

Kurutmalı Çamaşır Makineleri

TEK DOKUNUŞLA YIKAYIN&KURUTUN

KUPKURU SONUÇLAR

Makineyi sabah doldurun, çalıştırın ve akşam döndüğünüzde en sevdiğiniz kıyafetlerinize tertemiz ve kupkuru olarak ulaşın. Her tip kumaşta en kolay şekilde kesintisiz yıkama ve kurutma sağlayan Yıkama & Kurutma modu, bütün kurutmalı çamaşır makinelerimizde mevcuttur.

DualSense® Teknolojisi

DualSense® Teknolojimiz ister hassas, ister yünlü ve ister spor kıyafetler olsun, makineyi tüm çamaşırlarınız için özel olarak programlayabilir. Böylece desenli dış mekan kıyafetleri de yumuşak kazaklar da tek bir seferde dikkatli bir şekilde yıkanıp kurutulabilir. Her şeyi tek seferde halletmenin ve özel bakımın tadını çıkarın.

DIŞ MEKAN KIYAFETLERİ ÖZENLİ BAKIM İSTER

İyi bakım görmeyen bu kıyafetler yıpranıp işlevselliğini kaybedebilir. DualSense® işlevselliği korur ve geri kazandırır, kıyafetleriniz nefes alır ve su direnci korunur. Dış mekan kıyafetlerinizin muhafızıyla tanışın.

Woolmark Blue

DualSense® teknolojimiz elle yıkanan yünlülere de çözüm sunuyor. Woolmark Blue tarafından onaylanan yıkama ve kurutma döngüleri, elle yıkanması gereken yünlüleri bile özenli bir şekilde yıkıyor. Elle yıkama zahmetine artık bir son verin. Her şeyi tek seferde halletmenin ve özel bakımın tadını çıkarın.