Keşfet

Kurutma Makineleri

8000 Serisi

AEG'nin en büyük kapasiteli kurutucuları olan 8000 Serisi, kolayca 9 kilo çamaşır alır

AEG'den 8000 Serisi kurutucu

Yün Süveter Koruyucu

Hiç olmaz dediğiniz kıyafetleri, 8000 Serisi çamaşır kurutucular ile kurutmayı göze alabilirsiniz; hem de en yumuşak yün süveterlerinizi bile. Kurutucu tamburun hareketini ve sıcaklığını hassas bir şekilde kontrol eden benzersiz AbsoluteCare® Sistemine sahip olan çamaşır kurutucularımız, Woolmark belgelidir. Etiketinde 'sadece elde yıkama' denilen hassas yünlüler, dönüşler sırasında tambura yapışık tutulur; bu, arzu edilen düz kurutma etkisini yaratır. Süveterler, şeklini ve dokusunu korur ve kesinlikle çekmez.

Doğal kurutma kadar yumuşak

AbsoluteCare® Sistemli 8000 Serimizle, gardırobunuzdaki her türden kumaş için tamburlu kurutmayı yeniden tanımlayın. Hassas dokuları destekleyen ve düşük bir hızda kurutan cihaz sayesinde, %100 ipekli kıyafetleriniz güvende olacak ve havalandırarak kurutmaya göre bile daha az buruşacak.

SensiDry Teknolojisi ile geleneksel bir kurutucu arasındaki farkı gösteren bir görsel. Kıyafetleriniz SensiDry'ın soğutmalı ve yüksek hava akışlı doğasına emanet.
SensiDry® Teknolojisi

Enerji tasarrufu sağlayan daha düşük ısıdaki kurutma, dokuları korur ve yıpranmayı azaltır.

Giysileriniz her zaman yepyeni

Kimi çamaşır kurutma makineleri kıyafetlerinize zarar verebilir. Ama bizim makinelerimiz asla. Enerjiyi verimli olarak kullanan SensiDry® Teknolojisi'ne sahip olan AEG 7000 Serisi daha düşük ısıda daha yumuşak etkiyle kurutma yapar. Kurutma makinelerindeki hassaslık sensörleri sayesinde, kıyafetleriniz yüksek ısılara maruz kalmaz. Yüksek ısının yakıcı etkisinden korunan kıyafetleriniz ilk günkü kadar canlı kalır.

7000 Serisi Kurutma Makinelerine Göz Atın

ProTex yumuşak tambura yakından bakış

Entegre koruma

Çamaşırlarınızı korumak bizim için çok önemli. Kısacası; çamaşır kurutucularımızın bir vazgeçilmezi. ProTex yumuşak tamburlu AEG 6000 Serisi sayesinde kıyafetleriniz etkili bir şekilde havalandırılır. Bu sayede çamaşırlarınız daha az buruşuk ve kırışıkla kurutulur. Hayatınızı kolaylaştırmak için varız.

Çamaşır kurutucu serimiz

AEG'nin yeni çamaşır serisi sayesinde artık en hassas kıyafetlerinizi bile güvenle kurutabilirsiniz. Temizliğin de ötesinde bir deneyim sunmak için müşteri ihtiyaçlarını ve bilimi yan yana getirdik. Kıyafetlerin dokularını, renklerini ve yapılarını koruyan devrimci bir yöntem.

AEG serilerinin farklarını gösteren tablo

Her ihtiyacı karşılayan bir özen

 • ProSense® Teknolojisi simgesi
  Enerji ve zaman tasarrufu

  6000 Serisi çamaşır kurutucularının kullandığı ProSense® Teknolojisi, her büyüklükteki çamaşır yükü için ideal kuruma zamanını ve enerji tüketimini belirlemek için nem ve sıcaklık ayarı yapan gelişkin sensörlere sahiptir.

  AEG 6000 Serisi'ne Göz Atın

 • SensiDry® Teknolojisi simgesi
  Güvenli ve düşük ısıda kurutma

  7000 Serisi, ProSense® teknolojisinin süre ve enerji avantajlarını özel ısıtma ayarlarına sahip sezgisel bir kurutma programı olan SensiDry® teknolojisiyle bir araya getirir.

  AEG 7000 Serisi'ne Göz Atın

 • AbsoluteCare® Sistemi simgesi
  Kusursuz koruma

  6000 ve 7000 Serilerinin tüm özelliklerine sahip olan 8000 serisi, benzersiz AbsoluteCare® Sistemini de içerir. İpek, yün ve dış mekan kıyafetleri için de tam bakım.

  AEG 8000 Serisi'ne Göz Atın

Yıkanmış, tiril tiril bir gömlek giymiş bir adam

Kalite her gün koruma altında

Sevdiğiniz için her gün giydiğiniz kıyafetlerin dokuları yıkanma ve kurulama nedeniyle yıpranabilir. 6000 Serisi çamaşır kurutucularının kullandığı ProSense® Teknolojisi, her büyüklükteki çamaşır yükü için ideal kuruma zamanını ve enerji tüketimini belirlemek için nem ve ısı ayarı yapan sensörlere sahiptir. Enerji ve zaman tasarrufu yapan bu teknoloji sayesinde, favori kıyafetleriniz defalarca yıkanıp kurutulsalar bile ilk günkü gibi canlı kalır.

AEG istifleme kiti

Daha az yer kaplar

İstifleme kitini kullanıp çamaşır kurutucunuzu çamaşır makinenizin üzerine güvenli bir şekilde yerleştirin ve evde kendinize daha geniş yaşam alanı açın. Sürgülü rafı sayesinde çamaşırlarınızı yerleştirip boşaltmak ve sonra temiz ve kuru şekilde katlamak artık çok kolay.