İndir

My AEG Uygulaması

AEG uygulamasından bir tarif seçme

Leziz tariflerle dolu

Buhar ve poşetleme tekniklerini kullanarak yapılan yüzlerce tarife göz atın. Mutfak, alerjen, diyet veya seçtiğiniz malzemelere göre tarifleri arayabilirsiniz. Anneannenizin en lezzetli tariflerini pişirmek istemez misiniz? Doğru, modern fırın ayarlarını bulmak için hesap makinemizi kullanın. Ayrıca tariflere kendi notlarınızı ekleyebilir, favori olanları kaydedebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Neden kendi alışveriş sepetinizi oluşturup paylaşmayasınız?

Akıllı telefondaki My AEG uygulamasının yıkama bölümü

Sizi önemseyen bir uygulama

Leke çıkarma ve hassas kıyafetleriniz hakkında çözüm getiren ipuçları alın. Kıyafetlerinizin renklerini her yıkamada koruyacak bir deterjan kullanın. Kıyafetlerin yıkama talimatlarına mutlaka uyun. Cihazları temiz tutmanın yollarını öğrenmeye ve her yıkamada üstün temizlik ve kurutma yapmanın ipuçlarını öğrenmeye ne dersiniz?

Tabletteki My AEG uygulamasının ürün bölümü

AEG'den daha fazlası

Cihazlarınızı kaydetmek ve özel bilgi ve servislerden yararlanmak için uygulamayı kullanın. Kullanım Kılavuzlarını indirebilir ve çevrimiçi sorun giderme bölümüne veya AEG destek servislerine erişebilirsiniz. Ayrıca yaklaşan AEG pişirme kursları hakkında bilgi edinebilirsiniz (belirli ülkelerde geçerlidir).