MY AEG UYGULAMASI

MY AEG UYGULAMASI

Artık en uygun yıkama programını bulmak için Google araması yapmaya gerek yok. Ayrıntıları sizin için okuyan bir yardımcınız var: My AEG Uygulaması. Akıllı ve hızlı bakım için tek yapmanız gereken, cihazlarınızı uygulamaya bağlamaktır. Sahip olduğu teknoloji, 48 kumaş türünde, 40 tür lekeyi temizler. Anında etki eder. Akıllı telefon marifetiyle kişiselleştirilmiş bakım sağlar.

İNDİR

AKILLI BAKIM

Yıkayıp kurutmak yetmez, bakım fırsatını da yakalayın. Tek yapmanız gereken kumaş türünü, rengini ve kir seviyesini seçmek. My AEG uygulaması, ideal yıkama programını otomatik olarak belirleyip makinenize iletir. Bakım yapmanın akıllı yolu. Kıyafetlerinizin uzun süre yeni kalması için sezgisel Care Advisor'ı kullanın; kıyafetlerinize her zaman en iyi programı sunmak için uzman bakımı sağlar.

ÇAMAŞIR DENEYİMİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Size özel çamaşır deneyimleri. Care Advisor programları da dahil olmak üzere en beğendiğiniz ayarları, My Favourites alanında hafızaya alın. Yıkama için 6, kurutma için 6 ayarı hafızaya alabilir ve daha sonra hızlıca kullanabilirsiniz. Gündelik kıyafetleriniz tek bir tıkla yıkanıyor ve siz de zaman kazanıyorsunuz.

KONTROL SİZDE OLSUN

Evin neresinde olursanız olun, My AEG uygulamasıyla çamaşırınızı başlatıp süreci takip edebilirsiniz.
Tercih ettiğiniz yıkama devrini ve Wi-Fi simgesini, My AEG uygulaması üzerinden seçin. Uzaktan Başlatma Modu bu şekilde etkinleştirilir. Uygulama, yıkama devri sırasında yıkama durumunu gösterge ekranı üzerinden gösterecek ve programın bitişini haber verecektir. My AEG uygulaması sayesinde çamaşırınızın kontrolü bütünüyle sizde olacak.

MAKİNEDE KURUTMA

Çamaşırlarınızı yıkamak işin sadece yarısıdır; giysilerin uygun şekilde kurutulması giysilerinize bakmanın önemli bir parçasıdır. My AEG uygulaması çamaşır kurutucunuza da uygundur. İhtiyacınıza uygun otomatik program seçimi için sezgisel Care Advisor'ı kullanın. My Favourites ile favori programlarınızı kaydedin ve evin neresinde olursanız olsun, kurutucunuzu uzaktan kontrol edin.

BAKIM ETİKETİ KILAVUZU

Bakım etiketleri yine sizi yanıltmasın. Çamaşır makineniz veya kurutucunuzun bakım etiketlerine göre programlanmasını sağlamak için MyAEG uygulamasındaki Bakım Danışmanı özelliğini kullanın. Uygulamanın cihazınızla ilgili ideal programı seçip size göndermesi için bakım etiketlerindeki simgeleri seçin. Akıllı telefon marifetiyle kişiselleştirilmiş bakım.

SSS

My AEG uygulaması hakkında veya bağlantılı cihazlar hakkında sorularınız mı var ya da cihazlarınızı WiFi ağınıza mı bağlamak istiyorsunuz? Cevapları Sıkça Sorulan Sorular bölümünde bulabilirsiniz. Bağlantılı cihazınızı ve My AEG uygulamasını kullanmak mı istiyorsunuz? Hızlı Başlatma Kılavuzu'nu indirin ve bağlanın.

Kontrol Listesi

  • Apple: Telefon veya Tablet. Minimum iOS 8.0 veya sonrası
  • Android: telefon veya tablet. Minimum 4.0.3 veya sonrası
  • Wi-Fi: 802.11 b/g/n - 2,4 GHz'de (internet bağlantısıyla WEP, WPA veya WPA2 AES/TKIP özellikli).
  • Cihazın yerleştirileceği yerde, sinyal yeteri kadar güçlü olmalıdır.
  • Wi-Fi yönlendiriciden uzakta bir yerdeyse, bir ağ genişleticisi kullanılabilir.