Eşarp resmi

ProTex™ - Çamaşır Bakımı  

AEG'nin en son Woolmark onaylı cihazları ile geleceğin çamaşır bakımını keşfedin.

Ürünlere Bakın

Bir ömür boyu kullanılabilen giysiler

Bir çamaşır makinesi bileşeni resmi

En parlak renkler, en hassas kumaşlar ve bir ömür boyu kullanılacak giysiler için en iyi giysi bakımını aradığınızı biliyoruz. AEG, size geleceğin çamaşır yıkama teknolojisini sunma konusunda öncüdür. ProTex cihazlarımız sayesinde giysilerinizin, hatta yünlü ve ipekli kıyafetlerinizin daha uzun süre yeni kalacağından emin olabilirsiniz. Yenilikçi teknolojiler eskime, solma ve çekmeyle savaşır, ProTex'in üst düzey giysi bakımında kendi standardını yaratır.

Dünyadaki en narin bakım

Yün, ipek ve kaşmir gibi daha hassas kumaşlar kullanmayı sevenler için ProTex Plus çamaşır cihazları narin çamaşırlara üst düzey özen gösteriyor. 8 ve 9 serisi çamaşır makineleri o kadar narin ve güvenli ki, piyasada Woolmark Gold Sertifikasına sahip tek ürün olma özelliği taşıyor.

Her yüke uygun

ProTex çamaşır makineleri ve kurutucular üstün renk koruması ve üst düzey kumaş bakımı sunmak üzere tasarlandı. ProTex çamaşır makinelerinde kullanılan yenilikçi OptiSense sistemi, yük miktarınıza göre otomatik olarak devir süresini ayarlıyor. ProTex Plus modellerimizdeki eşsiz Doğrudan Püskürtme sistemi, tam yükün bile eşit olarak yıkanmasını sağlamak için deterjanı tamamen çözer. Bu sayede en iyi yıkama performansı ve kumaş bakımını elde etmiş olursunuz.

 

 

Giysileriniz için üst düzey bakım

Yenilikçi ProTex çamaşır makineleri ne kadar deterjan kullanmanız gerektiğini size söyler ve bu sayede uzun zamandır süregelen gereğinden fazla deterjan kullanma sorununu geçmişte bırakır. Ağırlık sensörü yük miktarını belirler ve size doğru deterjan miktarını önerir, atıkları azaltır, çevreyi korur ve en iyi temizleme performansını sağlar.

Şimdiye dek üretilen en verimli kurutucu

AEG ProTex Plus kurutucular, standart A+++ bir kurutucuya göre %20 daha fazla enerji verimliliği sunar ve A+++ sınıfının enerji verimliliği düzeyine kıyasla piyasadaki en verimli kurutucudur.

Aynı serideki ürünler  

Çamaşır bakım

  • L87495XFL L87495XFL

    Inox görünümlü dış yüzey ile diğer inox eşyalarınızla uyumlu, 9 kg kapasiteli, 1400...
    Daha fazla bilgi

    Parmak izi engelleyici inox

Inox görünümlü dış yüzey ile diğer inox eşyalarınızla uyumlu, 9 kg kapasiteli, 1400 devir , A-50% enerji sınıflı, XXL ProTex tamburlu, Direct Spray sistemli, 10 yıl garantili Inverter motora sahip Lavamat çamaşır makinesi
Daha Fazla Seri ve Koleksiyon
Son görüntülenen ürünler ()
 

Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Selam, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat
 
 
Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat