Taze sebze resmi

AEG ProFresh Buzdolapları  

Yiyecekleri ilk aldığınız günkü gibi taze tutun ve

besin değerlerini koruyun.

Ürünlere Bakın

Taze bir görünüm

Profesyonel şefler,unutulmaz yiyeceklerin sırrının taze, doğal ürünler olduğunu bilir. Ancak malzemeleri taptaze tutmak için profesyonel bir yaklaşım gerekir. Biz de işte bu amaçla ProFresh buzdolabını ürettik. En taze ve en yüksek besin değerine sahip malzemeler her an parmaklarınızın ucunda.

Taze sebze resmi

 

Evde profesyonel soğutma

Bir soğutma ürünü resmi

Üstün yiyecek koruma işlemi sadece doğru nem seviyelerinin korunmasından ibarettir. Ancak standart NoFrost buzdolapları yalnızca bir soğutma devresi kullanır, bu da soğutucunun içindeki havanın kurumasına ve tazeliğin kaybolmasına sebep olur. ProFresh Buzdolaplarımız ise bu sorunu çözüyor. Gelişmiş TwinTech™ Soğutma Teknolojisi soğutucu ve dondurucu kısımlarını en uygun nem seviyesinde ayrı ayrı soğutur, yiyecek kalitesini ve besin değerlerini standart modellere göre daha uzun süre çok daha iyi korur. ProFresh Plus modellerimizdeki yenilikçi MultiAir Flow sistemi buzdolabının tüm seviyelerini soğutur ve daha uzun süre yiyecek saklamak için dengeli bir ortam sunar.

 

 

Yiyecekleri korumaya devam eder

Buzdolabı resmi

SGS Grup tarafından yapılan bağımsız laboratuar testleri, ProFresh buzdolaplarının bir maruldaki su içeriğini bir hafta boyunca %99 oranında koruduğunu ortaya koymuştur. Çilek gibi narin yiyecekler ise C vitamini içeriğini on gün boyunca kaybetmeden saklar, ProFresh teknolojimiz yiyecekleri ilk günkü gibi korur. Kivi meyvesi, Çin lahanası, mantar ve diğer ham yiyecekleri saklamak için en uygun teknolojidir.

Akıllı saklama

Taze yiyeceğin resmi

Profesyonel şefler tüm ürünleri saklayacak yeri olan geniş buzdolaplarına ihtiyaç duyarlar. ProFresh, standart modellere göre %15 daha fazla alana sahiptir ama mutfakta daha geniş bir yer kaplamaz. 44 litrelik MaxiBox çekmecesi, sebzeler için daha fazla alan anlamına gelir. FreshBox çekmecesi ise et ve balığın tazeliğini daha uzun süre korur, Quick Chill fonksiyonu ile yiyecekleri daha hızlı soğutur. Ayrıca, CleanAir kontrol filtresi istenmeyen kokuları emer.

Buzsuz dondurucu

Buz oluşumunu engelleyen ProFresh daima en uygun seviyede çalışır, iç hacim asla azalmaz, bu sayede dondurucuyu tamamen taptaze malzemeler ile doldurabilirsiniz. Ayrıca, ProFresh serisinde A- sınıfı modellere göre %20 daha az enerji tüketen A+ modeller de mevcuttur.

Daha Fazla Seri ve Koleksiyon
Son görüntülenen ürünler ()
 

Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Selam, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat
 
 
Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat