ProCombi Buhar Makinesi  

Her konuda uzman olan AEG'nin ürettiği ProCombi buharlı fırın ile evinize geleceği davet edin.

Üstün derecede yetenekli fırın

Profesyonel şeflerin her yemekte daima en iyi dokuya, lezzete ve aromaya ulaşmak için çaba sarf ettiklerini hepimiz biliyoruz. Ancak tam kusursuzluğu elde etmek her zaman kolay değil. Bunun için üstün derecede fonksiyonel bir fırına ihtiyaç var. O fırın ise AEG'den ProCombi buharlı fırın. Her seferinde yepyeni kusursuzluk seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olan, buhar, sıcak hava ve her ikisini de kullanan programlar ile üç pişirme yöntemine sahip.

 

 

 

Yepyeni bir lezzet dünyası

ProCombi Buharlı Fırın pişirme konusunda mutlak hassasiyete sahiptir. Tam buhar ve %100 nem düzeyinde yaklaşık 100°C sıcaklıkta hassas pişirme seçeneği ile yiyeceklerin besin değerlerini korur, size mükemmel balık ve sebze buğulamalar yapma imkanı tanır. Yarı buhar ve yarı sıcaklık (%50 nem) seçeneğinde ise yüksek nem içeriğiyle yiyeceğin dokusunu ve nemini korumaya yardımcı olur. Son olarak çeyrek buhar (%25 nem) seçeneğinde ise yiyeceğin iç kısmında nemi korurken sıcak hava ile dış kısmını altın rengine dönüştürür ve ağız sulandıran kıtırlıkta pişirir.

Mükemmelliğe giden yolu siz seçin

ProCombi Buharlı Fırın yalnızca buharlı pişirme yapmaz. Aynı zamanda yavaş pişirme fonksiyonu ile ortaya yoğun lezzetler çıkarır. Eşsiz hava akışı sistemimiz ThermiC° ile klasik fırınlama ve kızartma alışkanlıklarınızı yepyeni bir aşamaya taşıyın, ızgaralanmış yiyeceklerin tadı ve dokusu kadar karşı konulamaz fümelenmiş aromalar elde edin. 8 Serisi modellerdeki önceden programlanmış tarifler ile mükemmellikte gurme standartlarına ulaşın. Fırınınızı tek bir tuşa dokunarak ayarlayabilmenizi sağlayan büyük ekran ile geribildirimler alın.

 

 

Yenilikçi özellikler ve fonksiyonlar

ProCombi Buharlı Fırının 74 litrelik kapasitesi size hem yepyeni pişirme deneyimleri sunuyor hem de A enerji sınıfına göre %10 daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor. Fırın hacmini en iyi şekilde kullanabilmeniz için de, standart ölçülerde bir fırın tepsisinden %20 daha büyük olan MaxiTrayTM tepsiye sahip. Ayrıca IsoFront® soğuk fırın kapağı ile daha güvenli pişirme imkanı tanıyor.

Buharla Temizleme

Fırında bulunan buharla temizleme programı ve fırının pürüzsüz, emaye kaplaması sayesinde fırının iç kısmında kalan en inatçı yemek artıkları bile kolayca temizlenebilir.

Daha Fazla Seri ve Koleksiyon
Son görüntülenen ürünler ()
 

Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Selam, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat
 
 
Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat