Gömlek manşetinin resmi

AEG Protex çamaşır bakımı  

Giysileriniz için kusursuz ve narin bakım

Ürünlere Bakın

ProTex cihazlarından birinin resmi

Daha uzun ömürlü bir gardırop

En hassas kumaşlardan üretilmiş lüks giysilerle şık ve profesyonel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ancak giysilerinizin daha uzun süre yeni görünmesini sağlamak ve renklerin zamanla solmasını önlemek için ekstra narin bakıma ihtiyacınız var. Biz de ProTex çamaşır makinelerimizi ve çamaşır kurutucularımızı bu amaçla tasarladık.

 

Akıllı yıkama

Makinelerimiz en iyi giysi bakımı için akıllı teknolojiye sahiptir. ProTex Plus modellerimizdeki ağırlık sensörü yükün ağırlığını tam olarak tespit eder. OptiSense Yıkama Sistemi ise devir zamanını ve kullanılacak su ve enerji miktarını otomatik olarak ölçer. Ayrıca makine size her yüklemede ne kadar deterjan koymanız gerektiğini de söyler. Bu sayede hem yıkama verimi artar hem de giysileriniz daha uzun süre yeni gibi kalır. Yapılan son testler OptiSense teknolojisinin standart modellere göre %30 daha iyi giysi koruması sağladığını ortaya koymaktadır.

 

Narin ve detaylı yıkama

ProTex Plus modellerimizde bulunan eşsiz Gelişmiş Yıkama Teknolojisi (AWT), detaylı yıkama ve durulama için suyu doğrudan yükün ortasına püskürtür. Yenilikçi tasarıma sahip ProTex tambur 9 kilogramlık kapasitesi ile giysilerinize narin bakım için gereken geniş alana sahiptir.

 

 

Buhar dokunuşu

ProTex Plus modellerimizde son derece profesyonel iki buhar programı vardır. Kırışıklık Önleme özelliği ile özellikle pamuklu gömleklerde ütülemeye duyulan ihtiyaç azalır. Tazeleme özelliği ise hafif yıpranmış giysileri canlandırır, kötü kokuları ve kırışıklıkları giderir.

ProTex cihazlarından birinin resmi

Gold standardında kurutma

ProTex çamaşır kurutucularımız, yün bakımı konusunda dünyadaki en saygın kurum tarafından Woolmark Gold ve Woolmark Silver sertifikalarıyla ödüllendirilmiştir. Bu, en narin kaşmir kazaklara bile en iyi bakımın uygulanacağı anlamına gelir. Ayrıca, narin ve eşit kurutma için yumuşak hatlara sahip XXL tambur ve etkili hava akış sistemimiz bir araya getirilmiştir.

Çevreye karşı duyarlı

ProTex Plus kurutucularımız yenilikçi ısı pompası teknolojisini kullanarak daha düşük sıcaklıklarda kurutma yaparak enerjiyi daha verimli kullanır. AEG ısı pompası teknolojisini 14 yıl önce bulmuştur ve bu pazarda lider konumunu sürdürmektedir. Lider ProTex çamaşır makinelerimiz A+++ -%20 enerji sınıfıyla, ProTex kurutucularımız ise A-50% enerji sınıfıyla piyasadaki en verimli modellerdir. Bunun yanı sıra çamaşır makineleri ve çamaşır kurutucularda, olağanüstü sessiz çalışma için Silent System Plus teknolojisi kullanılmaktadır.

Products in this series  

Çamaşır bakım

  • L87495XFL L87495XFL

    Inox görünümlü dış yüzey ile diğer inox eşyalarınızla uyumlu, 9 kg kapasiteli, 1400...
    Daha fazla bilgi

    Parmak izi engelleyici inox

Inox görünümlü dış yüzey ile diğer inox eşyalarınızla uyumlu, 9 kg kapasiteli, 1400 devir , A-50% enerji sınıflı, XXL ProTex tamburlu, Direct Spray sistemli, 10 yıl garantili Inverter motora sahip Lavamat çamaşır makinesi
Daha Fazla Seri ve Koleksiyon
Son görüntülenen ürünler ()
 

Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Selam, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat
 
 
Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat