ProClean™ Profesyonel ve kolay temizlik  

Yük ne olursa olsun üstün

temizlik için uydu püskürtme kolu.

Ürünlere Bakın

ProClean - lekesiz bulaşıklar için tasarlandı

Mutfakta hazırladığınız sanat eserlerini servis ederken ilk alındığı günkü gibi yeni tabak takımı kullanmak önemlidir. İşte bu yüzden her tür yükün üstesinden gelebilen ve yemek takımlarınızı ultra temiz hale getirebilen bir bulaşık makinesine ihtiyacınız var. Neue Kollektion ProClean™ bulaşık makinelerimiz bulaşıklarınızı ışıl ışıl yapmak üzere tasarlandı. Ayrıca ultra sessiz çalışma ve geniş iç hacim özellikleriyle de donatıldı.

Farklı bulaşık yıkama deneyimi

ProClean™ bulaşık makinelerimizin ekstra 10 litre alana sahip daha geniş tamburu sayesinde ince kristalden balık tencerelerine kadar tüm şekil ve boyuttaki pişirme ekipmanlarına yer bulmak daha kolay. Ayrıca, kendi ekseni etrafında dönerek, diğer bulaşık makinelerinin ulaşamadığı köşelere kadar ulaşan yenilikçi uydu püskürtme koluna sahip. Makinelerimiz yiyecek kalıntılarını temizleme konusunda son derece iyi oldukları için bulaşıklarınıza ön yıkama yapmanıza da gerek yok.

 

Sükut altındır

ProClean™ bulaşık makinelerimiz, hayatınızı kesintiye uğratmayarak zenginleştirecek. Yalnızca 37 dB gürültü çıkaran Ekstra Sessiz programı ile bu makineler, sınıfındaki en sessiz ürünlerdir. Bu makineler ile, arka plandaki gürültüyü dinlemek zorunda kalmadan bir akşam yemeği partisi veya bir bardak şarabın keyfini çıkarabilirsiniz. Yenilikçi TimeBeam teknolojimiz zemine kırmızı bir ışık yansıtarak makinenin çalıştığını ve ne zaman biteceğini size bildirir.

 

 

Geliştirilmiş programlar

AEG bulaşık makineleri, farklı yoğunlukta temizlik gerektiren farklı yük türlerinin üstesinden gelebilir. ProClean™ ürün gamımız, bulaşıkların miktarını ve kirlilik düzeyini ölçen iki sensör kullanan gelişmiş Sensorlogic teknolojisine sahiptir. Yükünüzün özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, seçilen programa ince ayar yapar.

Kolayca enerji tasarrufu yapın

Bulaşık makinelerimiz, minimum enerji tüketimi ile en iyi sonuçları elde eder. Öko Plus seçeneği, kurutma süresini kısaltarak enerji tasarrufu sağlar. Solar Prepared Thermo sistemi bir adım ileriye giderek enerji tüketimini %60'a kadar azaltmak için yenilenebilir enerji ile ısıtılan suyu kullanır. AutoOff fonksiyonu ise bekleme modunda enerji tüketimini tamamen ortadan kaldırır.

Birinci sınıf özellikler

Neue Kollektion bulaşık makinelerimiz ve ProClean™ ürün gamımız akıllı özelliklerle donatılmıştır. ProBoost fonksiyonu, ihtiyaç duyulduğunda daha iyi temizlik için su basıncını arttırır. ProZone fonksiyonu ise, alt sepette daha yüksek sıcaklık ve su basıncı kullanarak, daha zorlu işlerin üstesinden gelmek için idealdir. Bakterilerin %99,9'unu öldürebilen yüksek sıcaklıktaki son durulama sayesinde ExtraHygiene seçeneğimiz, kesme tahtaları gibi hijyenik olması gereken parçaların temizliği için idealdir. Tüm bu özellikler mutfağınızı ustalıkla kontrol etmenizi sağlar.

Mükemmel uyum

Neue Kollektion bulaşık makinelerimizin ankastre ürün gamı, mutfağınıza kusursuz uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. KitchenFit teknolojimiz, bulaşık makinesinin kapısının her açıda konumunu korumasını sağlayan çift mesnetli menteşe kullanır. Süpürgelik yüksekliğinizin 4 ile 14 cm arasında ise, menteşeler makinenin kolay kurulmasını da sağlar. Tüm bu özellikler bulaşık makinenizin her tür mutfak mobilyasına mükemmel uyum sağlayacağını gösterir.

Daha Fazla Seri ve Koleksiyon
Son görüntülenen ürünler ()
 

Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Selam, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat
 
 
Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat