Mutfak alanının resmi

AEG PerfektFit™ Buzdolapları  

Mutfağınıza ve yaşam tarzınıza mükemmel uyar.

Ürünlere Bakın
  •  
    Yiyecek saklama

Keşfedilecek alan

Profesyonel şefler geniş, serbest planlı mutfak-lokanta tipi yerlerde en taze malzemelerle çalışmayı sever. Bu tür geniş alanlar için akıllı, yenilikçi ve üst düzey görünüme sahip solo cihazlara ihtiyaç vardır. İşte yan yana duran PerfektFit™ buzdolaplarımız da size tam olarak bunu sunuyor.

Şarap bardakları resmi

Soğutma kontrolü

PerfektFit™ gelişmiş soğutucu ve dondurucu fonksiyonlarını bir arada sunan ve şarap saklamak için en uygun sıcaklığa sahip şarap kilerini evinize getiren, yaşam tarzınıza mükemmel uyum sağlayacak modüllerden oluşmaktadır. İdeal PerfektFit™ kombinasyonunuz ne olursa olsun, düz, profesyonel paslanmaz çelik boyası ve leke ve parmak izi bırakmayan koruması ile mutfağınıza uyum sağlayacak.

Ebedi Zarafet

En son Amerikan tarzı yan yana buzdolapları sayesinde camlı dolaplara yer kalır. Ancak mutfağınıza uyan buzdolabını bulmak zor olabilir. İşte bu yüzden PerfektFit™ buzdolaplarını tasarladık. Diğer Amerikan tarzı buzdolaplarından farklı olarak, standart Avrupa mutfak mobilyalarına mükemmel uyum sağlayan 60cm derinliğe, şık hatlara ve akıcı bir genişliğe sahiptir. PerfektFit™ buzdolaplarımız bir tasarım simgesi haline geldi, daha şimdiden Red Dot Tasarım Ödülü ve iF Ürün Tasarım Ödülü gibi prestijli ödüller kazandı.

 

 

Mükemmel kalite

Kiraz resmi

Yiyeceğin taptaze kalması için koşulların doğru bir şekilde sağlanması gereklidir. LongFresh saklama çekmeceleri, içeriklerine en uygun koşulların yaratılması için ayrı ayrı ayarlanabilir. Et ve balık 0°C sıcaklıkta düşük nem oranında saklanabilirken, taze sebze ve meyveler yüksek nem oranında saklanabilir. Bu sayede yiyecekler standart bir soğutucuya göre üç kat daha uzun süre taze kalır ve besin değerleri korunur.

Yenilikçi dondurucu

AEG NoFrost dondurucu nemi sürekli olarak giderir ve buz oluşumunu engeller. Bu sayede büyük porsiyonlu yiyecekler pişirildikten sonra dondurucuya konulabilir. Buz çözmek için zaman harcamazsınız ve mutfakta mükemmelliği yakalamak için daha fazla zamanınız kalır.

Premium şarap soğutucu

Ağız sulandıran yiyecekler ile doğru şarabı dengeleyerek yemek deneyiminizi zenginleştirir. PerfektFit™ şarap soğutucumuz, kırmızı, beyaz ve pembe şarabı en uygun sıcaklıkta servis etmek için sıcaklığı 6°C ile 16°C arasında tutan son teknolojiye sahiptir. 39 şişe kapasitesi ile şarap eksperleri için idealdir.

Şarap rafı resmi
Daha Fazla Seri ve Koleksiyon
Son görüntülenen ürünler ()
 

Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Selam, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat
 
 
Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat