MaxiKlasse™ - eksiksiz ve esnek fırın  

Her seferinde mükemmel pişirilmiş yemekler için
sıcak havayı eşit dağıtan kullanışlı bir fırın.

Kusursuz sonuçlara ulaşın

Lezzetli bir yemek hazırlamak son derece keyifli ve yaratıcı bir deneyim olabilir. İdeal fırın, her yemeğin en doğru en kusursuz şekilde pişirilmesini sağlayarak mutfakta mükemmelliğe ulaşma konusunda sizinle birlikte hareket etmelidir. Neue Kollektion'dan MaxiKlasse™ Fırın güzel sonuçlar almak üzere tasarlanmıştır: Tüm yapmanız gereken yiyeceği fırına yerleştirmek, süreyi ve ısıyı ayarlamak ve başlat tuşuna basmak. MaxiKlasse™ her alanda mükemmellik yaratır.

Büyük güzeldir

MaxiKlasse™ Fırınımız 74 litrelik ekstra geniş kapasitesi ile standart modellere göre %30 daha fazla alana sahiptir. Bu alanı en iyi şekilde kullanabilmeniz için MaxiKlasse™, standart ölçülerdeki bir fırın tepsisine göre %20 daha büyük olan MaxiTray tepsiye sahiptir. Dokuz raf konumu ile tek seferde büyük miktarlarda farklı yiyecekler pişirmek için idealdir. Daha büyük kapağı ile de yemeğinizi bir bakışta kontrol etmenizi kolaylaştırır.


 

 

Kusursuzluktan gelen lezzet

MaxiKlasse™ fırınlar, ağız sulandıran yemekler pişirmek için yeni teknolojiyi en iyi şekilde kullanır. ThermiC° Air Sistemi, yemeğin eşit pişmesi için ısıyı fırının her köşesine yavaşça dağıtır ve her düzeyde en iyi sonuçları garanti eder. Yiyeceğin iç kısmındaki sıcaklığı ölçerek kusursuzluğa ulaşmanızı sağlayan bir yemekölçere de sahiptir. Birinci kalite et veya kümes hayvanı pişiriyorsanız yemekölçer mükemmeldir.

Son rötuşlar

MaxiKlasse™ yavaş ve şık bir hareketle daima sessizce kapanan SoftMotionTM kapağa sahiptir. MaxiKlasse™ ayrıca ısıyı yansıtan kaplamalı IsoFront® Üst Kapağa da sahiptir. Bu teknoloji fırın kapağının güvenle dokunabilecek kadar soğuk olmasını sağlar (standart oda sıcaklığının en fazla 20°C üzerinde).

Esnek özellikler

OptiFlex™ raf sistemi fırınınızı daha kullanışlı hale getirir. OptiFlex™, farklı büyüklükteki tabakları ve tavaları yerleştirmek için kolayca değiştirebileceğiniz ve yapılandırabileceğiniz iç raf sistemidir. Pişirdiğiniz her yemek için raf yüksekliğini en uygun seviyeye taşıyabilirsiniz veya en iyi sonuç için dört ana seviye oluşturabilirsiniz.

Kendi kendine temizleme demek, daha az iş demek

MaxiKlasse™ fırın, sizin için tek tuş ile kendi kendini temizleyen Pyroluxe®Plus temizleme sistemine sahiptir. Bu fonksiyon fırını yüksek sıcaklıklara kadar ısıtarak tüm yiyecek kalıntılarını küle dönüştürür. Bu işlemin ardından kalıntılar ellerinizi kirletmenize gerek kalmadan nemli bir bezle kolayca silinir.

Daha Fazla Seri ve Koleksiyon
Son görüntülenen ürünler ()
 

Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Selam, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat
 
 
Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat