AEG Çamaşır  

Narin giysileriniz
için bakım

Yumuşak bir dokunuş

Konu çamaşır olunca narin giysilerin yumuşak bir dokunuşa ihtiyacı vardır. İpek ve yünlü kumaşların yeni görünümünü uzun süre koruyabilmek için özenle yaklaşılmalıdır. 8 Serisi çamaşır makinelerimiz ve SensiDry® kurutucularımızda tam olarak bunu amaçlıyoruz.

Üstün çalışma

Çamaşır makinelerimizin motorları son derece çalışkandır. 8 Serisinde, standart çamaşır makinesi motorlarına göre çok daha uzun çalışma ömrüne sahip fırçasız invertör motor kullanılır. Bu motorlar son derece sessizdir, bu sayede gece tüm evi rahatsız etmeden makinenizi çalıştırabilirsiniz. İnvertör motorlar, daha hassas programlar geliştirebilmemize imkan tanıyan hassaslıkta çalışır. 8 Serisinde bir program seçtiğinizde, piyasadaki en verimli ve en detaylı yıkamayı elde edersiniz.

Giysilerinize hassas bakım8 Serisi çamaşır makineleri gibi SensiDry® kurutucularda da verimli ve uzun ömürlü motor kullanılmıştır. Giysileriniz tamburun yüzeyinde tamamen hareketsiz dururken, ılık hava narince giysilerinizin arasından süzülür. Ardından tambur, giysilerinizin dönmesi ve güvenli, verimli ve sessiz bir şekilde kuruması için dakikada iki kez kısa süreliğine durur.

 

 

Narin yıkama

8 Serisi çamaşır makinelerimiz çamaşırlarınızı tanır. Ağırlık sensörü, yükün ağırlığını tam olarak ölçer ve seçtiğiniz program için gereken deterjan miktarını size söyler. Daha az deterjan ve doğru miktarda su tüketimi, daha verimli yıkama sağlar ve yıkama esnasında giysilerde beyaz leke kalma ihtimalini azaltır.


Gelişmiş Durulama Teknolojisi yıkama ve durulama devirlerinde giysilerinize narin bir şekilde su püskürtür. Bu teknik ile deterjan yavaşça çözülür ve çamaşırlarınız derinlemesine temizlenir. Doğru miktarda su kullanımı ise makinenin enerji verimliliğini daha etkileyici hale getirir.


Gold Standardı


SensiDry® kurutucu, yün bakımı konusunda dünyadaki en saygın kurum Woolmark tarafından gold sertifikası ile ödüllendirilen yünlü programına sahip ilk kurutucudur. Yünlülerde dokuya zarar vermeden kurutma yapmanın çok zor olduğu bilinir. Ancak gold ödüllü SensiDry® en hassas kaşmir kazağınıza çok iyi bakar. Yalnızca yünlüleri değil, ipek gibi narin diğer kumaşları da güvenle kurutur, ilk aldığınız gün gibi yeni kalmalarını sağlar.

Çevreye karşı duyarlı

8 Serisi çamaşır makinesi A-30%, SensiDry® kurutucu A-40% derecelendirmesine sahiptir. Bu da makinelerimizi çevreye çamaşırlarınıza karşı duyarlı kılar.

Daha Fazla Seri ve Koleksiyon
Son görüntülenen ürünler ()
 

Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Selam, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat
 
 
Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat