CuliSense

Tipki BIr Şef Gİbİ Davranan Otomatik Firin  

CuliSense Fırınımız her yemek için

gereken doğru ayarları hesaplayarak her

seferinde mükemmel yemeği pişirmeyi garanti eder.

CuliSense - her işi yapan fırın

Neue Kollektion'dan CuliSense Fırınımız pişirme sürecini kontrol etmek ve sizi yüksek standartlarda kusursuzluğa ulaştırmak üzere tasarlanmıştır. Yemeğinizi fırına yerleştirin ve geri kalan işi CuliSense'e bırakın. Yemeğinizi pişirmek için en iyi sıcaklığı ve pişirme süresini otomatik olarak seçer, yeni ve yaratıcı fikirler üretme konusunda sizi serbest bırakır. Tıpkı evde özel bir şef olması gibi.


 

 

 

Doğru koşullar

CuliSense fırınımız, uzman tariflerden oluşan zengin bir veritabanı ve gelişmiş bir sensör ile donatılmıştır. Sensör fırındaki yiyeceğin hacmini tespit eder, ardından doğru pişirme ve sıcaklık ayarlarını yapar, bu sayede hamur işinden taze pizzaya kadar her yiyecek kusursuz bir biçimde pişirilebilir. İsterseniz ince ayar yaparak kendi damak tadınıza en uygun tadı elde ederek her seferinde gerçekten en iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

İki adımda mükemmel yemek

CuliSense ile yalnızca iki basit adımda mutfakta mükemmelliği yakalayabilirsiniz. Önce otomatik pişirme programını ve yemek kategorinizi seçin (Fırınlama, Kızartma, Hazır Yiyecek, Fırın Yemekleri veya Pizza). Ardından çok sayıda seçenek arasından istediğiniz yiyecek kategorisini seçin. Fırın en iyi pişirme ayarlarını eksiksiz olarak belirler ve yemeğiniz pişerken gereken ayarları yapar. Pişirme süresi tamamlandığında fırın otomatik olarak kendini kapatır, bu sayede parmağınızı bile oynatmanıza gerek kalmaz.

 

 

Akıllı özellikler

CuliSense Fırın, istenmeyen kokuları ve yağ sıçramalarını en aza indiren, havadaki kokuları temizleyen gelişmiş bir sistem olan CleanAir kontrolüne sahiptir, bu sayede mutfağınızı kokulardan arındırır. Aynı zamanda hakiki çevirmeler yapabilmeniz için True Spit kızartma fonksiyonuna da sahiptir. U biçimli özel fırın kapısı da yemeğinizi yakından gözlemleyebilmenize olanak tanır. 
 

 

 

Hızlı ve kolay temizleme

Pişirme keyfiniz bittiğinde CuliSense fırın tek bir tuş ile kendi kendini temizleyebilir. Pyroluxe® kendi kendini temizleme sistemi fırını 500°C sıcaklığa kadar ısıtır ve yemek kalıntılarını ince küle dönüştürür. İnce küle dönüşen kalıntılar ise nemli bir bezle kolaylıkla silinebilir.

 

Daha Fazla Seri ve Koleksiyon
Son görüntülenen ürünler ()
 

Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Selam, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat
 
 
Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat