Tüm makalelere geri dön

30.01.2013 - Mutfak haberleri

Ultramix/Pro

 

ULTRAMIX/PRO

Profesyonel şeflerden esinlenilmiştir. Sizin için geliştirilmiştir.

Dünya genelinde en iyi restoranlar bizim fırınlarımıza, ocaklarımıza, bulaşık makinelerimize ve küçük cihazlarımıza güveniyor. Çünkü profesyonel şefler mükemmelliğe ulaşmak için, kullandıkları aletlerin kalitesi ve performansının büyük önem taşıdığını biliyor. AEG'nin yüksek performanslı ULTRAMIX/PRO saplı mikseri, profesyonel mutfaklar için cihaz üretme konusundaki deneyimimizin bir ürünü. Yemeklerinin kalitesi konusunda şefler kadar tutkulu olan kişiler için evde kullanıma uyarlanmıştır.

              

                                            

  

 

Daha pütürsüz meyveli içecekler, pürüzsüz püreler

Velouté bıçak sistemi, özel olarak bilenmiş üç bıçaktan meydana gelir. Profesyonel saplı mikserler, çorba, sos, meyveli içecek, püre, mayonez ve benzeri yiyeceklerde topak oluşmasını engellemek ve kadifemsi bir doku oluşturmak için velouté bıçaklara sahiptir. ULTRAMIX/PRO da aynı şekilde üretilmiştir.

Profesyonel XL-ayak

ULTRAMIX/PRO'nun 25 cm uzunluğundaki karıştırma çubuğu ve çan biçimli tasarımı, tıpkı profesyoneller gibi doğrudan tava ve kaselerde kullanıma uygundur. Çanın açık yapısı, profesyonel mikserimizde olduğu gibi, yiyeceklerin bıçaklara yapışmasını engellemek üzere tasarlanmıştır. Çizmeyen, sıçratma yapmayan tasarımı kaselerinize ve tavalarınıza zarar vermez, mutfağınızı temiz tutar.

 

 

                       

 

 

Vorteks etkisi

Üçlü velouté bıçak ve çan biçimli tasarım sıvılarda vorteks etkisi yaratır, yiyeceği bıçakların içine çeker ve pütürsüz olarak çıkarır. 700 watt motoru ve turbo fonksiyonu ile ULTRAMIX/PRO, meyve, çerez, hatta buz gibi sert malzemeleri doğramak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar.

        

 

Daha uzağa erişim

Profesyonel mutfaklarda tüm işlerin hızla halledilmesi gerekir, bu yüzden aletler el altında bulunmalıdır. ULTRAMIX/PRO duvara monte edilerek istenilen her an el altında bulundurulabilir ve ekstra uzun 2 metrelik kablosu ile mutfağınızın her yerine, tüm tencerelere yetişir. Isı yalıtımlı, yumuşak tutma yeri elinizin rahatlığı için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Çırpın ve doğrayın

ESTM6400 modeli, gelişmiş çift çırpma eklentisi ile çırparken daha fazla hava kullanarak yiyecek ve içeceklere daha hafif bir doku kazandırır, tıpkı profesyonellerin yaptığı gibi. Ayrıca buz, çerez, ot ve diğer yiyecekler için 1 litrelik doğrama eklentisi vardır. Artık gözyaşı dökmeden soğan bile doğrayabilirsiniz.

                                                   

 

Tüm makalelere geri dön
Son görüntülenen ürünler ()
 

Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Selam, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat
 
 
Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat