Tüm makalelere geri dön

30.01.2013 - Mutfak haberleri

AEG CuliSense – İlk tam otomatik fırın.

Tek bir tuş ile mükemmel yemekler.

Enfes sulu bir rosto veya mükemmel gevreklikte bir pizza yapmak isterseniz, AEG CuliSense teknolojisi sizi tahmin zahmetinden tamamen kurtarır. Yeni ödüllü teknolojisi ile, hamur işi pişirme, pişirme ve fırında kızartma ihtiyaçlarınız için en iyi ayarları otomatik olarak seçer. Geleceğin pişirme dünyasına hoş geldiniz.

Sadece beş moddan birini seçin: hamur işi, kızartma, dondurulmuş yiyecekler, fırın yemekleri veya pizza. CuliSense her yemek için en iyi pişirme modunu tespit eder ve 11 pişirme modunu kullanarak en uygun pişirme süresi ve pişirme sıcaklığını seçer. Hatta hangi raf seviyesinde pişirmeniz gerektiğini bile söyler.

Sezgisel gezinme düğmesi ve anlaşılır bir yapıya sahip menü sistemi sayesinde, kusursuz yemeğe ulaşmak bir tuşa basmak kadar kolay. Pişirme sırasında malzeme eklenmesi gereken yemekler için her parametre ayrı ayrı ayarlanabilir. Toplamda 76 farklı program kombinasyonu ve otomatik fonksiyon arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

CuliSense teknolojisi her seferinde mükemmel sonuçlar almanızı garanti eder. Profesyonel pişirme hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Tüm makalelere geri dön
Son görüntülenen ürünler ()
 

Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Selam, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat
 
 
Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat