Tüm makalelere geri dön

30.01.2013 -

Yenilik: çalışma yöntemi

ProCombi Buharlı Fırınımız, her seferinde en yüksek yemek standartlarına ulaşmanızı sağlamak için en yeni teknolojiyi kullanır.


Eşsiz buhar sistemi

AEG buharlı pişirme prensibi basit ve etkilidir. AEG ProCombi Buharlı Fırın, fırın boşluğuna yerleştirilen buhar üretecine su sağlamak amacıyla ön panelin dış kısmına bir su dolum tüpü yerleştirilmiştir. İç kısımda yer alan buhar üreteci, fırının hızlı ve verimli bir şekilde yiyeceğe buhar vermesini sağlar. Buhar yiyeceğin etrafını sarar, hızlı bir şekilde yiyeceği ısıtır ve doğal tadının, vitaminlerinin ve renginin korunmasına yardımcı olur.Pişirme konusunda esneklik

AEG'nin gelişmiş buhar teknolojisi farklı pişirme yöntemlerini keşfetmenize olanak tanır. Yalnızca 100°C'nin altında %100 nem oranına sahip tam buhar ve 230°C'ye kadar yüksek ısılarda Yarım buhar (%50) ve Çeyrek buharı (%25) sıcak havayla birleştirir. ThermiC°Air sistemi fırın boşluğunda ısıyı eşit bir şekilde dağıtır ve sıcaklık sensörümüz süreci takip eder, bu sayede tüm sebzeler, ana yemekler ve tatlılar mükemmel bir şekilde pişer.Çok rafta pişirme

ProCombi Buharlı Fırında bir menünün tamamı tek seferde pişirilebilir. Tam buhar özelliği 96°C'nin altında %100 nem oranıyla çalışarak, yemeklerin tat ve kokularının birbirine karışmasını engeller. Yemeklerin tadının, renginin ve dokularının etkilenmesinden endişe etmeksizin farklı yiyecekleri bu fırında aynı anda pişirebilirsiniz.


Arttırılmış emniyet

Basit ama gelişmiş kontrol paneli, tercih ettiğiniz pişirme süresi ve sıcaklığını hızlı ve etkili bir şekilde seçmenizi sağlar. ProCombi Buharlı Fırının kapısı IsoFront®Plus teknolojisiyle üretildiği için son derece emniyetlidir, elinizin yanmasından korkmadan dokunabilirsiniz. Pişirme işlemini tamamladığınızda, cihazın buharlı temizleme programı en inatçı yiyecek artıklarını bile çıkarır.


Yeni fonksiyonlar ve özellikler

Her seferinde mükemmel sonuçlara ulaşmanız ve endişeden kurtulmanız için 8 Serisi modeline önceden programlanmış 100 yemek tarifi eklenmiştir. Ne pişirmek istediğinizi seçin ve gerisini otomatik programa bırakın. Zamanla kendi yüksek pişirme standardınıza ulaşacaksınız. Ayrıca 8 Serisi, sezgisel dokunmatik kontrol panelini kullanarak veritabanına yeni tarifler eklemenize olanak tanır.

Tüm makalelere geri dön
Son görüntülenen ürünler ()
 

Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Selam, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat
 
 
Kapat
 

Bunu nerede paylaşacağınızı seçin

Kapat